20 krigsførebønner for kirken

4
20467

Matthew 16: 18: 18 Og jeg sier også til deg at du er Peter, og på denne klippen vil jeg bygge min menighet; og helvetes porter skal ikke seire mot det.

Jesu Kristi Kirke er kroppen til gjenfødte troende, og det er sannhetens søyle. Økningen av kirken fører automatisk til massiv avfolking av helvete. Fra begynnelsen av kirkens fødsel har helvete porter alltid kjempet for å motsette seg kirken. Djevelen vet at bare kirken kan frustrere planene for menneskeheten, han vet at bare kirken kan redde verden. Han vet også at løsningen på all krisen i verden i dag er i kirken. Djevelen vil ikke stoppe på ingenting for å forsøke å få kirken ned, men den gode nyheten er dette, det kan han ikke. I dag skal vi involvere 20 krigsføringspunkter for kirken. Kristi menighet er for mektig til at djevelen kan håndtere, kirken marsjerer fremover og helvete porter kan ikke stå imot den.

Hver kirke som kontinuerlig vil dominere helvetes krefter, må gi til voldsomme bønner. I den tidlige kirken var bønn en av de to tingene som apostlene fokuserte på, Apostlenes gjerninger 6: 4. En bedende kirke er en levende og seirende kirke, og når kirken slutter å be, begynner kirken å dø. I disse endetidene er det bare kirker som er bedende, som vil fortsette å overvinne djevelen. Djevelen er ute etter å ydmyke kirken, hver dag hører vi om alle slags skandaler og falske beskyldninger mot kirken og pastorene, alt dette er djevelens strategi om å diskreditere kirken og få mange til å abonnere på ateisme, barn av Gud, vi er i krig, vi må reise oss og lønne åndelig krigføring, må vi engasjere oss i poeng for krigsførsel for kirken. Kirken trenger å intensivere hennes bønner denne endetiden. Vi må be for våre pastorer, for at Gud skal fortsette å øke hans ild i deres liv, vi må også be for deres familier, for beskyttelse og veiledning, vi må be Gud beskytte dem mot sataniske fristelser og onde skandaler.

KSE INDLY ALL-DAGSBASERGUIDE TV PÅ YOUTUBE
ABONNER NÅ

Vi må be om at Guds ord skal ha fri kurs i alle nasjoner, la Kristi ord seire over synd og sataniske læresetninger i hver nasjon og hver by, vi må be om vekkelser og revolusjoner av Kristi evangelium i alle nasjoner, vi må be om at kirken fortsetter å øke velstanden, slik at hun kan flytte evangeliet til jordens ender. Vi må be om at Gud fjerner menneskers steinhjerter og gir dem et mottakelig hjerte for å høre evangeliet og motta det med ydmykhet. Vi må be om at flere og flere sjeler kontinuerlig skal strømme til våre forskjellige forsamlinger hver søndagstjeneste.

Listen over alt dette poeng for krigsførsel for kirken kan ikke bli utmattet, hvis vi må dominere djevelen, må vi være bønn. Jeg ser Gud ta kirken til herredømmet i Jesu navn.

Bønnepoeng

1. Enhver forbannelse av utidig død som opererer i Guds tjenesters liv, spesielt i dette landet; bli ødelagt, i Jesu navn.

2. Far, din guddommelige agenda for kirken denne endetiden vil ikke bli avbrutt, menigheten må oppfylle sitt kall, i Jesu navn.

3. Hver forbannelse av djevelen som kjemper mot kirkens fremgang ,, Jeg bryter og ødelegger deg ved ild, i Jesu navn.

4. Enhver makt fra graven som prøver å begrave Kristi kirke i denne nasjonen, blir spredt av ild i jesus navn.

5. Far, ydmyk offentlig kirkens fiender i Jesu navn

6. Å Gud stå opp og spre alle de som håner menigheten i Jesu navn

7. Far, taus munnen til all satanisk falsk propagandist mot kirken

8. Far, gjør kirken til et løsningssenter i denne nasjonen

9. Far, gi kirken en stemme som ikke kan tauses for alltid i Jesu navn

10. Far, la det være vekkelser og revolusjoner av evangeliet når du trekker millioner på millioner av sjeler til menigheten i Jesus navn

11. Far avskyr og e! Iminer alle fiender av kirken i regjeringen i Jesu navn.

12. Herregud i disse siste dager, løft opp sluttidstjenere som vil ta denne verden med storm for Jesus navn

13. Far, la din ild kontinuerlig brenne i hjertet til dine tjenere i Jesu navn

14. Far, øk kirken din økonomisk og få oss til å dominere vår verden i Jesu navn

15. Far tauser munnen til enhver ond journalist som taler mot kirken i Jesus navn

16. Far, vær en mur av ild, rundt og om kirken i Jesu navn

17. Far, fortsett å sende ditt ferske ord fra alle kirkene våre over hele verden, og fører dermed til utallige skarer av frelste sjeler i Jesu navn.

18. Far stopper alle som prøver å stoppe kirken

19. Jeg vedtekter at den som velsigner kirken, er velsignet, og den som forbanner kirken, er forbannet

20. Far, jeg takker deg for å ydmyke kirkens fiender i Jesu navn

 


Forrige artikkel30 effektive bønnepoeng
Neste artikkel20 bønnpunkter med bibelvers
Mitt navn er pastor Ikechukwu Chinedum, jeg er en Guds mann, som er lidenskapelig opptatt av Guds trekk i de siste dager. Jeg tror at Gud har gitt hver troende en merkelig nådeorden til å manifestere Den hellige ånds kraft. Jeg tror at ingen kristne skal undertrykkes av djevelen, vi har makten til å leve og vandre i herredømme gjennom bønner og ordet. For mer informasjon eller rådgivning kan du kontakte meg på chinedumadmob@gmail.com eller chatte meg på WhatsApp og Telegram på +2347032533703. Jeg vil også gjerne invitere deg til å bli med i vår kraftige 24-timers bønnegruppe på Telegram. Klikk på denne lenken for å bli med nå, https://t.me/joinchat/RPiiPhlAYaXzRRscZ6vTXQ. Gud velsigne deg.

4 KOMMENTARER

Forlate et svar

Vennligst skriv inn din kommentar!
Vennligst skriv inn navnet ditt her

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær hvordan kommentaren din behandles.